пролет/лето 2021 | Кафе пауза

Водечки тренд за претстојната сезона: Оваа ретро фризура ќе биде хит за време на пролетта

Оваа фризура бара минимална посветеност и е лесна за одржување, па тоа е една од причините зошто ја сакаат жените.

Нежноста како моден императив: Оваа боја ќе биде многу популарна во сезоната пролет/лето 2021

Сончевата нијанса е идеална за подобрување на расположението, жива е и оптимистична и навистина би било убаво да ја гледате почесто.