Есенска храна која ќе ви помогне да ослабете

Есента ни носи голем број вкусни плодови, кои покрај тоа што ќе ви ја наполнат трпезата, одлични се за здравјето и за топењето на вишокот килограми.

Чипс од прокељ

Лесна, брза и супер здрава крцкава ужина...
Датум: 02 дек 2012
, Автор: