Само за дами: Одберете го најубавиот приврзок и дознајте ги тајните на вашиот карактер

Приврзокот го надополнува личниот стил и може да ни открие многу работи за некоја личност.

Совршен есенски моден додаток: Стаклени приврзоци направени со вистински желади

Погледнете ја галеријата, инспирирајте се и нарачајте го вашиот омилен!

Хороскопскиот знак елегантно поставен на вашиот врат

Љубителите на убавиот накит, но и на астрологијата, со сигурност ќе уживаат барем во едно парче од оваа модна колекција на Dior.
Датум: 16 јан 2014
, Автор:

Од стари до убави модерни чизмички за помалку од 50 денари

Наместо да трошите пари на нов пар чизми за следнава сезона, можеби е подобро да си ги разубавите старите.

Како да ги сочувате вашите спомени во тегла?

Потребно ви е: црно-бела фотографија, тегла полна со маслиново масло, неколку исушени цвеќиња или гранчиња...

Безвременски парчиња накит што секоја жена треба да ги поседува

Добриот и квалитетен, а притоа и безобразно скап накит е еднакво привлечен како за жените, така и за мажите.
Датум: 28 дек 2011
, Автор: