15 проблеми со градниците кои секоја жена ги разбира

Тие се неудобни, но сакале или нејќеле, без нив не можеме никаде да излеземе. Секоја жена добро ги знае овие маки и веројатно секој ден се соочува со нив.

Што мислат момците за вашиот костим за капење?

Откријте што велат мажите за вашиот омилен модел на костим за капење.

5 решенија за вашата долна облека во новата година

Нашите промени нека започнат со она најосновното во животот на секоја жена – долната облека. Ова се пет можни решенија за во новата година кои сигурно ќе ви помогнат и ќе придонесат за подолг живот на вашата долна облека.
Датум: 06 јан 2012
, Автор:

Костими за капење кои се во мода ова лето

Костимот за капење ви е од пред две сезони. Без паника! Излезете в град и барајте костим за капење кој е хит за оваа сезона, додека истовремено одговара на вашиот стил и градба на телото.
Датум: 07 јул 2011
, Автор:

Одберете го вистинскиот градник

Следејќи ги овие кратки совети ќе научите како да купите градник кој ви прилега вас, без оглед на вашите димензии.