Познати личности кои ја започнале својата кариера во филмови за возрасни

Токму филмовите за возрасни им послужиле како отскочна штица за успехот во којшто уживаат моментално.

Истражувањата покажуваат: Жените почесто гледаат порно филмови од мажите

Овие податоци се сметаат за голем напредок, бидејќи ретко кои жени признаваат дека гледаат порно филмови и воопшто се осмелуваат да разговараат на таа тема.

Веб-сајтот „Pornhub“ собира 3,4 милиони долари за неверојатна цел

Тие храбро ќе одат онаму каде што ниту една порно ѕвезда не била претходно...

Порно шејк: Афродизијак кој ќе ве претвори во ѕвер

Овој шејк лесно можете да го направите сами, а покрај тоа што е неодоливо вкусен, има навистина силни и моќни својства заради кои ќе треба да се подзамислите на кого ќе му го сервирате.
Датум: 30 апр 2015
, Автор:

6 причини поради кои паровите треба заедно да гледаат порно филмови

Постои верување дека порно филмовите се штетни и придонесуваат за растурање на врските. Тоа не е точно.

Сексот во реалноста наспроти сексот во порно филмовите

Специфично за ова видео е што разликите се прикажани со помош на храната. Ве предупредуваме, после ова можеби нема да сакате да погледнете, на пример, во банана или во краставица. :)
Датум: 06 авг 2013
, Автор:

Секс трикови од порно филмовите кои вреди да се пробаат

За да си ја вратите страста во врската, да ви се подигне самодовербата и за се чувствувате многу позадоволни од својот сексуален живот...
Датум: 12 јул 2013
, Автор:

Порно актерките се посреќни од останатите жени?

Според новото истражување, тие се психолошки поздрави, посреќни, имаат голема самодоверба, подобар квалитет на живот, попозитивни се, имаат повеќе енергија и подобро спијат.

Порно vs. реалност

Забавно и смешно стрипче за разликата помеѓу порно филмовите и реалноста.
Датум: 17 окт 2012
, Автор:

Менувам маж што гледа фудбал за шопинг во Солун

Кои се клучните разлики во машко-женските односи?
Датум: 27 апр 2012
, Автор:

Секс-факти поврзани со мажите

14% од женетите мажи, барем еднаш во животот имале сексуален однос со друг маж.