помлад | Кафе пауза

6 причини зошто е време да почнете да се гледате со помлади момци

Џенифер Лопез, Шакира, Мадона... Што имаат заедничко сите овие жени, освен тоа што се богати, славни и неверојатни?

10 причини да излегувате со помладо момче

Одвреме-навреме може да налетате на помлад дечко и со тоа да ја добиете привилегијата да бидете во врска со него.
Датум: 06 сеп 2013
, Автор: