Украсете ги ушите со волшебни соѕвездија: Нов начин на пирсање што го освои светот

Овие соѕвездија од пирсови се состојат од мали светкави обетки наредени низ целото уво.

20 работи кои луѓето со пирсинг и тетоважи би сакале да ги разберете

Денес тетовираните луѓе се среќаваат со голем притисок поради нивната одлука. Еве што мислат тие во врска со прифаќањето на нивните тетоважи.
Датум: 17 јун 2015

Тренди пирсови на папок за секси стомачиња

Еве кои се модните трендови според кои можете да се водите ако ви е во план ова лето да го покажувате вашето меше.
Датум: 01 јул 2013
, Автор: