Пристигна новата генерација млади ѕвезди: 2017-та година ќе се врти околу нив!

Со новата година, дојдоа и нови трендови, но и неколку нови имиња што ќе имаме можност често да ги гледаме по страниците на познатите списанија и веб-сајтови

15-те најдобри музички албуми за 2015

Ова се најдобрите и најуспешните музички остварувања за 2015-тата

Познати ѕвезди кои изгледаат прекрасно и без шминка

За овие убавици, изгледа шминката не допринесува многу, бидејќи тие се природно надарени со прекрасен изглед...

Како изгледале познатите секси жени кога биле мали?

На следните фотографии ќе имате прилика да ја увидите и да ја направите разликата во нивниот развој и промените во изгледот.

Забавно момче станува дел од фотографиите на познатите ѕвезди

Патрик Торендал, попознат како Пиџет направил импресивна колекција од фотографии со познатите ѕвезди, но ниедна од нив не е вистински фотографирана.

Познатите во ретро изданија

Некои од нив имаат препознатлив ретро стил, останатите одвреме-навреме се појавуваат во некакво ретро издание. Ова се дел од ретро изданијата на познатите жени.
Датум: 09 авг 2012
, Автор:

„Литл Микс“ – нов британски женски бенд

Овие 4 млади девојки со големи гласови се обидуваат да ја скршат клетвата на женски бенд.
Датум: 20 мар 2012
, Автор:

Познатите глумици и пејачки како секси модели

Сите познати глумици и пејачки изгледаат секси и заводливо како вистински модели, па по овие фотосесии, со сигурност можат да го додадат фотомоделството во листата на интереси...