Печени компири – едно од најздравите јадења

Печените компири го држат крвниот притисок под контрола. Доколку ги спремите со кората, тие се одличен извор на хранливи влакна...

Крцкави печени компири со фета

Крцкав компир како прилог за вашиот ручек...

Печени полнети компири со фил од пица

Две од вашите омилени јадења во едно...

Крцкави печени компири со посебен шмек

Вкусни, крцкави компири со специфичен вкус...