7 евтини спортски автомобили

Ако размислувате да се подновите со еден убав, брз, спортски автомобил, следните 7 модели се најдобриот избор според перформансите што ги добивате за цената што ја имаат.

Секси концепт за новата Тојота

Концептот за новиот модел „Toyota FT-86 II“ е истовремено елегантен, агресивен и секси, а по малку посетува и на „бетмобилот“.

„Somebody That I Used to Know“ отсвирена од 5 луѓе на 1 гитара

Бендот Walk Off The Earth и Сара Блеквуд ја отсвиреле „Somebody that I used to know“ на 1 гитара со 10 раце.

Фантастично тјуниран „Mercedes SLS AMG“

Откако во последно време ги тјунираа најновите модели на „Мерцедес“, од „Барбус“ велат дека имаат планови и за величествениот „Mercedes SLS AMG“...