Домашна паста која ги сокрива подочниците

За среќа, покрај со шминка, подочниците можете многу едноставно и ефикасно да ги елиминирате со помош на евтина паста која можете да ја подготвите сами.
Датум: 06 ное 2014
, Автор:

3 рецепти за најдобрите антицелулитни третмани

Пред вас се 3 рецепти за пилинг кои можат да ви помогнат во борбата со целулитот, а сите можете лесно да ги подготвите сами дома.
Датум: 06 авг 2014
, Автор:

Вистинска книга-готвач

Замислете готвач кој може да се чита, готви и јаде...
Датум: 14 апр 2012
, Автор: