од | Кафе пауза

Неочекувани работи кои мажите ги обожаваат кај жените

Додека жените се трудат да се намирисаат со најдобриот парфем и да ги отстранат сите несакани влакна, мажите на нив го забележуваат следното.
Датум: 08 јан 2015
, Автор:

Кој хороскопски знак има најубав од?

Биковите имаат силен и одмерен од, додека Раковите се движат отмено и секогаш можете да ги препознаете по чекорот.
Датум: 04 јул 2014
, Автор:

Прошетка која ги излудува мажите

Откријте која е магичната формула за чекорење на улица која ги излудува мажите.