Инстаграм профили за девојките кои се опседнати со светки

Светките веќе подолго време се хит во модниот, но и во бјути светот, ги гледаме насекаде и во целост сме опседнати со нив.

Патување за обожавателите на „Игра на троновите“

Фановите на хит серијата, која е во продукција на „HBO“ сега можат организирано да појдат во прошетка низ повеќето локации каде што е снимана серијата.