Дали би носеле ноќница како фустан? Ни доаѓа нов моден тренд!

Ако ѝ вие се будите со помислата „немам што да облечам“, додека наутро гледате во полниот гардеробер, тогаш имаме добри вести за вас – можете слободно да излезете со вашата ноќница!

Секси ноќници од „Victoria’s Secret“ за денот на вљубените

Доколку сакате да го изненадите вашиот партнер за денот на вљубените, тогаш дефинитивно овие ноќници можат да ви помогнат во таа намера.

Фудбалскиот клуб Њукасл Јунајтед со своја женска долна облека

Во серијата, која ги симболизира црно-белите пруги од дресот на тимот, има танга-гаќички, градник, подвезици, хулахопки...