Жежок моден тренд ова лето: неонски бои

Еве неколку совети како да ги вклопите овие смели нијанси во вашата секојдневна облека.

Тренди неонски патики од „Гучи“

Доколку ви се допаѓа трендот на носење неонски бои ова лето, тогаш со сигурност ќе се израдувате на овој модел на патики од познатиот дизајнерски бренд „Гучи“.