4 вкусни моќни напитоци кои го топат салото околу стомакот

Постојат пијалаци кои имаат одличен вкус и истовремено водат сметка за вашата линија, што значи дека не го оптоваруваат вашето тело со вишок калории, а воедно и го помагаат варењето.
Датум: 22 дек 2014
, Автор:

Неколку напитоци што се совршена замена за кафе

Барем еден ден можете да го прескокнете утринскиот ритуал на пиење кафе и да пробате некои од следниве опции.

Маршмелоу коцки со вкус на пеперминт

Меки воздушести слатки со вкус на пеперминт – одлични за потопување во топлите зимски напитоци како топло чоколадо, какао и секако, кафе
Датум: 05 дек 2013
, Автор:

Топли напитоци за ладни зимски денови

Два многу едноставни, но вкусни напитоци, кои ќе ве загреат во текот на зимските денови и ќе ви ја вратат енергијата... Изберете вкус на банана или пак вкус на кафе.
Датум: 02 мар 2012
, Автор: