Предлог за ручек: Полнети модри патлиџани

Заменете го стандардниот ручек со брз, а креативен оброк!
Датум: 12 ное 2015
, Автор:

Мини пицички со тесто од карфиол

Вкусна, нисокалорична варијанта на пицата со традиционално тесто...
Датум: 09 јан 2015
, Автор:

Сочни лазања ролни со неодолив вкус

Ручек кој редовно ќе го правите...

Печени полнети компири со фил од пица

Две од вашите омилени јадења во едно...

Панирани стапчиња од моцарела

Топло предјадење за поголемо уживање во оброкот...

Превкусни брускети со чери домати и моцарела

Предјадење од кое ќе ги лижете прстите...

Топено сирење во лепче

Највкусното растегливо зачинето сирење инспирирано од класичната бела пица
Датум: 26 јун 2013
, Автор: