Летен тренд кој го обожаваме: Кошули врзани во јазол

Задолжителното парче облека кое сите ние го имаме во гардероберот сега можеме да го носиме на малку поразличен начин.

6 најпопуларни модни трендови за лето 2017

Во продолжение ви ги издвојуваме најдобрите и најпопуларни трендови за ова лето.

Жежок летен тренд: Големо враќање на бразлетните за глужд

После неколку години мирување, на големата врата се враќаат бразлетните за глужд.

10 најпопуларни летни трендови што ќе ги гледате насекаде

Парчиња облека што се наоѓаат во гардероберите на секоја жена, а многу од нив ќе ве изненадат.

Нежно, неодоливо, стилски: Ова жешко лето ќе се носат романтични фустани од чипка!

Фустанот од чипка е добра инвестиција, бидејќи се носи во сите сезони и секогаш е популарен!

Шорцеви со висок струк – совршено парче облека за жешките летни денови

Сигурни сме дека веќе ги имате, но еве и неколку предлози како да ги комбинирате!

Белите здолништа се хит за оваа сезона: Како да ги комбинирате и носите?

Белите здолништа се лесни за комбинирање и одговараат на сѐ! Еве како да ги комбинирате како вистинска модна дива.

3 модни детали го освоија Пинтерест, а вие едноставно мора да ги имате во вашиот гардеробер

Дали и вие сте „слаби“ на аксесоарите и големиот асортиман на модни детали? Тогаш овие летни трендови се задолжителни за вас!

Како најдобро да ги комбинирате кошулите и блузите со пруги?

Тие може да се комбинираат со скоро сѐ, па како тогаш да не ги обожаваме?

За нежните и романтични девојки: Ова лето изберете розов тексас

Што ќе добиеме кога ќе ја споиме најпопуларната боја за ова лето и еден безвремен материјал? Секако, супер тренди парчиња облека.

Подгответе се за „најжешкиот“ летен тренд!

Во комбинација со кратки здолништа, шорцеви, со фармерки во кој било облик, парчињата кои ги откриваат вашите раменици се најдобриот избор за ова лето.

Како да комбинирате повеќе парчиња накит одеднаш?

Колку повеќе накит во една модна комбинација, толку подобро!