Брз и евтин оброк: Макарони со сирење во шолја

Макарони со сирење во микробранова, готови за само неколку минути...

Направете здрав чипс со зачини за 5 минути во микробранова

Не мора да се откажете од чипсот, бидејќи благодарение на овој видео совет лесно и брзо можете да го подготвите сами и да бидете сигурни дека ќе добиете здрав производ, и тоа зачинет по ваш вкус.
Датум: 02 феб 2015
, Автор:

Неодолив чоколаден колач во шолја

Совршена награда која треба да си ја дадете себеси после тежок испит, исцрпувачки ден на работа или тешка кавга со партнерот. Ова е колач во кој се ужива сам.
Датум: 30 јан 2015
, Автор:

Како да направите совршена пена за кафе во микробранова?

Го обожавате пенестото кафе кое го служат во кафулињата, но понекогаш би сакале да уживате со ваков напиток и во домашен амбиент. Сепак, дома немате скапи апарати за кафе, но за среќа, постои едно едноставно решение...
Датум: 25 сеп 2014
, Автор:

Вкусни десерти што може да ги подготвите за само неколку минути

Ваквите десерти се одлични. Со само малку труд, една шолја и микробранова печка може да направите слатки чуда. Па ајде да почнеме!

Како перфектно да ја исчистите микобрановата печка со помош на лимон?

Ви треба брз, лесен и евтин начин да ја исчистите вашата микробранова печка од мрснотиите?

Чипс од сладок компир подготвен во микробранова

Вкусна закуска која лесно се подготвува...