Направете сами: Чоколаден балсам за уста

Доколку навистина сакате да уживате во производот за нега на вашите усни, осигурете се дека ги имате неопходните состојки за овој фантастичен чоколаден балсам кој е одличен за заштита во зимските денови.
Датум: 06 феб 2014
, Автор: