Слатки маршмелоу мачиња – совршен вкусен додаток за вашето кафе

Чувствувате миризба на свежо подготвено кафе, вдишувате длабоко, погледнувате надолу кон вашата шолја и забележувате неодоливо маче кое ве гледа со своите мали очиња.

Маршмелоу коцки со вкус на пеперминт

Меки воздушести слатки со вкус на пеперминт – одлични за потопување во топлите зимски напитоци како топло чоколадо, какао и секако, кафе
Датум: 05 дек 2013
, Автор:

„Angry Birds“ тортички

Изненадете ги вашите најблиски со вкусни тортички во форма на познатите „Angry Birds“.