март 2023 | Кафе пауза

Како ќе ни влијае пролетната рамноденица на 21 март?

Пролетната рамноденица претставува и почеток на новата астролошка година!

Астролозите сметаат дека 11 март ќе биде среќен ден, па проверете зошто!

Според астрологијата, 11 март 2023 година е одличен за стекнување пријателства и почнување романса!

Кои 6 хороскопски знаци ги очекуваат големи финансиски промени во март?

Овие промени ќе настанат како резултат на транзитот на Сатурн во Риби и на Плутон во Водолија!

Месечен хороскоп за март 2023 година

Прочитајте за влијанието на планетите во март!

Кои ќе бидат најсреќните датуми во март?

Март е првиот месец од пролетта, месецот кога почнуваме да планираме, кога сме полни со енергија и сме подготвени да ги прифатиме големите можности кои ни се нудат!

Кои 5 работи треба да ги исфрлите од вашиот живот за да ја најдете среќата во март?

За да го дочекате март исполнети со среќа и убава енергија, важно е да се ослободите од сè што е негативно и да оставите простор за новите можности!

Како ќе ни влијае Венера во Овен до 15 март?

Понекогаш е потребна храброст за да се впуштите во авантурата наречена „љубов“!

Кои 5 хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа на финансиски план во март?

Овие хороскопски знаци ги очекува голем успех на работа!