Чоколаден кафе бакнеж (Chocolate coffee kiss)

Сладок пијалак за сите љубители на кафе со ликер, кои сакаат да си го „зачинат“ денот со уште еден неодолив вкус.
Датум: 25 феб 2011
, Автор: