лош | Кафе пауза

Астрологијата открива зошто имате лош вкус за момци

Дали некогаш сте си помислиле дека имате навистина лош вкус при изборот на момци?

Што треба, а што не треба да правите кога вашите пријатели имаат лош ден?

Пријателите се луѓе коишто ќе ви дадат совети и ќе ве утешат во тешките времиња.

Лош љубовник: Што треба да направите за да стане подобар помеѓу чаршафите?

Некои мажи се раѓаат како добри љубовници, но секој може да го научи она што не го знае и да стане сосема солиден дури и во она за што нема некој посебен талент...

3 типа мажи – Лош, пристоен и неверојатен во 13 различи ситуации

Се прашувате дали сте во врска со лошо момче и треба да избегате од него, со пристоен, кој заслужува да му дадете шанса или пак со неверојатниот со кој можете да се замислите до крајот на својот живот?
Датум: 25 дек 2014
, Автор:

Филм: Лош дедо (Bad Grandpa)

Комедија во откачениот стил на Џекес

Мажите и жените го доживуваат бакнежот на различен начин

За жените бакнежот претставува начин емотивно да се поврзат со нивниот партнер, додека за мажите, бакнежот служи како средство за...

4 причини зошто славните даваат лош пример

За да биде некој „селебрити“ во денешно време не треба да поседува кој знае какви квалитети...

Секс на Марс? За жал, многу лоша идеја

Во теорија, имањето секс при нулта гравитација подразбира неверојатно многу потење и тотално незабавен чин за партнерите. Благодарение на Њутновиот закон, сите телесни течности би пловеле во просторот...

Топ 12 најлоши ТВ шефови на сите времиња

Сите потајно посакуваме нашиот шеф да скрши нога, па да бидеме раат барем неколку дена. Но, што ако имате „среќа“ да работите за овие луѓе? Ја работите вашата работа од соништата, платата е и повеќе од одлична, ама....
Датум: 07 фев 2012
, Автор:

Како да го спречите лошиот здив?

Лошиот здив е многу непријатен и засегнува многу луѓе низ целиот свет. Како што постојат повеќе причини кои го предизвикуваат лошиот здив, така има и разни начини како да се спречи. Со овие совети...