Егзотична вила во Тајланд во која секој би уживал

Со својата привилегирана локација со поглед кон океанот, Вила Падма се наоѓа во живописниот Кејп Јаму, на источниот брег на островот Пукет во Тајланд.

Релаксација на ултрамодерни лежалки

Дизајнерите од компанијата „Trinity Hammocks“ сакаат да го променат начинот за релаксација на луѓето со два многу слични, но уникатни дизајни на лежалки.

Рајска куќа на совршена локација

Во куќата има едноставна трпезарија, интересна кујна, прекрасна спална и неодолив двор. Можеби естетски средениот двор е токму тој кој најмногу плени...