Кристијано Роналдо | Кафе пауза

10 профили на Инстаграм со најмногу следбеници

Со милиони корисници кои се најавуваат дневно, Инстаграм е можеби највлијателната социјална мрежа во светот...

Долната облека на Кристијано Роналдо

Еден од најдобрите фудбалери на денешницата, Португалецот Кристијано Роналдо, од неодамна стана и моден креатор.

15 причини кои ќе ве убедат да гледате фудбал

Постојат еден куп причини зошто да гледате фудбал, но најдобрите 15 се во овој пост. :)
Датум: 28 сеп 2012
, Автор: