Кристина Агилера | Кафе пауза

Ед Ширан направил неверојатен кавер на песната „Dirrty“ од Кристина Агилера

Импресивниот перформанс бил смислен во последна минута бидејќи песната која Ед планирал да ја изведува звучела лошо поради цензурата од шоуто.

Фло Рида го освојува Лас Вегас во гламурозниот спот за „How I Feel“

Ова блескаво видео е снимено во ресортот „Planet Hollywood Casino“ во Лас Вегас, во кое Фло Рида се фали за сето она што го поседува, во придружба на машка екипа и секси девојки.

Сексапилната Кристина Агилера во најновото издание на магазинот „Maxim“

Иако подолго време ја немаше на сцената, сега се враќа посекси од кога било.