крем супа | Кафе пауза

Здрава кремаста супа од 4 состојки што ќе ја обожавате

Ако сакате вкусна супа богата со хранливи состојки и лесна за подготовка, ова е вистинскиот рецепт за вас. Сè што ќе ви треба се само четири состојки и неколку зачини.

Рецепт за крем супа која ги исфрла сите токсини од телото

Безбедна, ефикасна и истовремено хранлива, оваа супа е одличен избор за здраво слабеење.

Крем супа од печурки

Вкусната крем супа од свежи печурки, во комбинација со препечен леб е одличен избор за топло предјадење.