колекции | Кафе пауза

25 фотографии од неверојатни и несекојдневни колекции

Марки, монети, магнети од разни држави – ова се нештата што луѓето најчесто ги собираат.

Есенска модна инспирација

Оваа година во есенските модни трендови преовладува елеганцијата, женственоста и едноставноста.

Тренди фустани за на плажа

Погледнете дел од најновите летни колекции на фустани за 2013 година.

Во светот на Јадро фигурите

Дознајте зошто овие порцелански фигури се толку привлечни за колекционерите.