Како да го претворите вашиот хрчак во сирена, принцеза или кловн?

Креативен начин да се забавувате со вашето слатко милениче. :)

Најлоши видови бакнежи

Кога ќе здогледате симпатично лице, во вашата глава се развиваат секси фантазии. Кога ќе ви се приближи, знаете дека фантазиите набрзо ќе станат реалност. И тогаш, о-ооо, ужасен прв бакнеж. Како ли да избегате од следниот?
Датум: 26 ное 2012
, Автор:

Неверојатните фотографии на Офелија Овердоус

Нејзините фотографии се како приказни во кои таа секогаш игра различна улога, лесно трансформирајќи се во кловн со балони, медицинска сестра облечена во латекс или женски воин за кој само би можеле да фантазирате.
Датум: 14 јун 2011
, Автор: