зимски | Кафе пауза

Ќе сакате да го копирате секој нејзин аутфит: Топ 10 зимски комбинации на Ана Винтур

Таа непогрешливо знае што е во тренд и како да ги комбинира парчињата облека за да изгледа беспрекорно во секое време.

Ако сакате да изгледате моќно, облекувајте се како неа: 20-те најдобри зимски стајлинзи на Меланија Трамп

Таа многу добро знае што најмногу ѝ одговара на нејзината градба, па речиси никогаш не греши кога е модата во прашање.

Идеи за вашите нокти за божиќните празници

Од ирваси и снешковци до снегулки и светки, еве што сè може да направите со вашите нокти овие празници.
Датум: 31 дек 2014
, Автор: