заводници | Кафе пауза

2 децении подоцна: Погледнете како изгледаат денес латино заводниците од популарните ТВ серии

Kако што растела популарноста на сериите така се зголемувала и популарноста на главните актери.

12 одлични актери со неконвенционален изглед кои едноставно ги обожаваме

Постојат луѓе во светот кои претставуваат исклучок од секое правило кое можете да го замислите.
Датум: 10 мар 2016