Трите хороскопски знаци кои спротивниот пол го оставаат без здив

Одредени хороскопски знаци се вистински заводници. Тие имаат талент за флертување и нив тоа лесно им оди. Проверете кои се трите знаци на кои малкумина можат да им одолеат. Дали сте меѓу нив?
Датум: 18 фев 2015
, Автор:

Кајли Миног со заводлив календар за 2012 година

Австралиската пејачка Кајли Миног пред некоја недела го објави својот календар за 2012 година. Календарот е достапен да се купи онлајн на официјалниот веб-сајт на Кајли Миног за само 8 фунти.

Познатите глумици и пејачки како секси модели

Сите познати глумици и пејачки изгледаат секси и заводливо како вистински модели, па по овие фотосесии, со сигурност можат да го додадат фотомоделството во листата на интереси...