женствено | Кафе пауза

Како да ги носите машките обувки на женствен начин?

Во комбинација со широки здолништа, со фустани, со подвиткани ногавици или тесни фармерки...

Како да го вметнете вашиот дебел есенски елек во стилска и шик комбинација?

Есенските елеци се доста практични, и речиси секоја девојка има макар еден во својот гардеробер.
Датум: 30 окт 2014
, Автор:

Топли есенски комбинации со плетен џемпер

Еве како можете плетените џемпери да ги искомбинирате во три тренди есенски комбинации за оваа сезона.
Датум: 27 сеп 2014
, Автор: