3-те најубави модели на здолништа за есен/зима 2018 година

Есенската сезона веќе е во полн ек, а со неа дојдоа и многу нови трендови.

10 „голи“ фустани кои прават секоја девојка да се чувствува како принцеза

Во Париз во моментов се одржува Неделата на високата мода, на која се претставуваат многу нови колекции од славните модни куќи со колекции за есен/зима 2018 година. Иако сите колекции се неверојатни, една од нив го привлече вниманието на дамите ширум целиот свет.