Дуки Дасо | Кафе пауза

Одбележан првиот роденден на Дуки Дасо Сити Мол

Престижниот бренд Дуки Дасо Сити Мол, вчера, го прослави својот прв роденден. Роденденот се одбележа со многу гости, добра забава и со попуст на целиот асортиман од 20% за сите потрошувачи.
Датум: 19 апр 2015
, Автор: