За дамите кои сакаат да доминираат: Секс позата „џокеј“ е сѐ повеќе во тренд

Позата „џокеј“ или „јавачка“ е идеална за оние припаднички на понежниот пол кои сакаат да имаат целосна контрола и да доминираат во сексот.
Датум: 04 јун 2019
, Автор:

7 работи во кои жените се подобри од мажите

Ова дефинитивно не е натпревар, но добро е да се потсетиме во кои работи жените доминираат.

Како музиката може да нѐ направи помоќни?

Музиката е можеби единствената работа за која сите ние луѓето се согласуваме. Не постои човек на планетава кој не сака да слуша музика. Поп, рок, џез...