Доктор Оз | Кафе пауза

Магичен напиток за слабеење од зелен чај

Доктор Оз препорачува по една шолја од овој напиток да се пие пред секое јадење и ветува добиена битка во борбата со килограмите.
Датум: 31 мај 2014
, Автор:

Зелениот сок на Доктор Оз

Започнете го утрото со овој зелен сок богат со растителни влакна, нискокалоричен и со витамини во изобилие.
Датум: 01 јул 2013
, Автор: