дечиња | Кафе пауза

Фотографии од слатки животинки и дечиња кои ќе ви го стоплат срцето

Фотографиите постојат за да нѐ потсетат на убавите моменти и одново да стават насмевка на нашето лице

Учителка ги фотографира своите деца во магични сценарија и костими кои ги изработува сама

Креативната учителка Ана Розвадовска од Полска е мајка на 2 дечиња која во слободно време обожава да фотографира и да шие.

Слатки дечиња кои неодоливо многу наликуваат на нивните мали куклички

Децата не се играчки, но изгледа дека тие прават многу нешта за да наликуваат на нив.

Дечиња кои се однесуваат како своите мили домашни миленичиња

Овие деца решиле дека за нив е потешко да бидат луѓе, па токму затоа одлучиле да „станат“ животни.

Татко и две дечиња во „Депеш мод“ расположение

Нодолива семејна преработка на хитот „Everything Counts“ од легендарниот состав Депеш Мод... Колумбиецот Дикен Шрејдер и неговите две дечиња Мила и Корбен, успеале да спакуваат одлично видео...
Датум: 31 јан 2012
, Автор: