Неверојатно лесно: Исчистете дамка од кафе со нешто што веќе го имате дома!

На љубителите на кафето често им се случува омилениот пијалак да им заврши на облеката, чаршавот на масата или на прекривката на мебелот...

5 иритирачки модни проблеми и 5 супер решенија

Дали сте знаеле дека хулахопките можат да ве спасат од незгодната дамка од стикот која сте ја направиле на вашата блуза баш пред да излезете од дома? Без грижа, за ваквите модни инциденти постојат одлични и брзи решенија.
Датум: 26 мар 2015
, Автор:

Роршахов тест: Што гледате на оваа слика?

Овој тест би требало да ги рефлектира несвесните делови на личноста.

Магичен спреј со кој никогаш повеќе нема да се намокрите

„Never wet“ е водоотпорен револуционерен производ, кој засекогаш ќе ја промени перцепцијата кај луѓето :)