вили | Кафе пауза

15-те најубави базени на хрватскиот брег кои ќе сакате да ги посетите

Моментално вилите со базени во Хрватска се доста актуелни, па ние ви ги претставуваме најубавите вили со базен каде ќе можете да го поминете вашиот одмор.

Принцезите на Дизни во злобно издание

Серијата е наречена „Twisted Princess“, а во неа славните женски ликови од цртаните на Дизни се претставени како најзлобни негативци.

Секси хотел кој ќе ве вивне во облаците

Со пространи луксузни апартмани и вили вивнати високо во небото, овој хотел претставува олицетворение на животот на висока нога, вгнезден во највисоката кула во Катар.