Моден хит за оваа пролет: цветни чевли

Чевлите со цветни принтови се одлични за секоја девојка која сака да ја истакне својата женственост, уметничка природа и разигран стил на облекување.

Летни музички фестивали на Балканот во 2012

Кои се најинтересните летни музички фестивали кои се одржуваат летово во нашето соседство?

Рио (Rio)

Анимиран филм за менталитетот, за оној „северниот“, кој е стегнат, ригиден и на кој му се потребни решетките на кафезот, наспроти оној „јужниот“ исполнет со звуците на самба и сето тоа раскажано низ авантурите на две птици...

Песни кои ќе ве натераат да заиграте

Ако сè уште не сте доволно размрдани и ви треба будење од „зимскиот сон“, тогаш вие сте на вистинското место. Овие 10 песнички со сигурност ќе ве развеселат и ќе ве натераат да заиграте.
Датум: 10 фев 2011
, Автор: