9 корисни совети како да ја постигнете најдобрата верзија од себе

Сè што ви е потребно за да дојдете до најдобрата верзија од себе ви е на дофат, но потребен е мал труд и многу волја.

Емотивна машка верзија на песната „I Will Always Love You“

Откако ќе ја слушнете оваа верзија на песната „I Will Always You“ на Доли Партон од 1974 година, а потоа препеана и од Витни Хјустон во 1992 година за филмот „The Bodyguard“, никогаш повеќе нема да се чувствувате исто во врска со неа.

Рок-верзија на најавната шпица на „Симпсонови“

Рок-изненадување за фановите на „Симпсонови“ :)
Датум: 03 јун 2013
, Автор:

Фантастична верзија од познатиот хит „Thriller“ на Мајкл Џексон

Јутјуб-корисникот Inhye Yeo на својот канал поставил многу интересно видео на кое изведува вокална верзија од познатиот хит „Thriller“ на Мајкл Џексон.

Запознајте ја реалната верзија на верверичката од „Ледено доба“

Погледнете како реагира ова слатко животинче, кога ќе сфати дека е под будното око на леопард. Па, желадот и не му е толку неопходен. :)
Датум: 31 јан 2013
, Автор:

Познатите логоа – некогаш и сега

Некои од логоата се променети од корен и воопшто не потсетуваат на нивните оригинални верзии.
Датум: 06 авг 2012
, Автор:

Влезете во светот на Red Hot Chili Peppers

Популарниот фанк-рок состав Red Hot Chili Peppers, за фановите изработил интерактивна верзија на видеоспотот за песната „Lo Around“. Преземете ја контролата и ѕирнете зад сцената...
Датум: 08 фев 2012
, Автор:

Тивки знаци на љубовта (Quiet Signs of Love)

Кусо романтично филмче со моќна порака, кое го дава најдобриот пример досега дека љубовта не познава граници. Во неполни 15 минути е кажано она што некои филмови се обидуваат да го доловат со часови...
Датум: 01 фев 2012
, Автор:

Како ќе изгледа новото Ламборгини Гаљардо?

Ламборгини реши да прикаже дел од сликите на кои е прикажана новата верзија на добро познатиот модел Гаљардо.

Едноставно пакување на производи од познатите брендови

Погледнете како изгледа симплифицираното пакување на некои познати производи кои секојдневно ги користиме.

Роботот HRP-4C кој има убав вокал, научи и да танцува

Делејќи ја сцената со 4 девојчиња, човеколикиот женски робот, висок 155 cm ги покажа своите таленти на натпреварот за дигитални изложби во Токио.
Датум: 28 окт 2010
, Автор: