вентилатор | Кафе пауза

Се прашувате како да ги преживеете летните горештини без клима уред? Погледнете ги овие алтернативи!

До пред неколку години живеевме без клима уреди и се разладувавме на поинакви начини...

10 лесни и делотворни совети кои ќе ви помогнат да се изборите со летните горештини!

Летната жега е неподнослива - затоа смисливме совети кои ќе ја победат. :)

Како да се изладите без клима уред?

Топлите денови веќе пристигнаа, па доколку немате клима уред во домот или пак кога ќе се најдете во викендичка без систем за ладење, можете да го примените овој многу едноставен и евтин, а сепак ефикасен трик.
Датум: 11 јун 2014
, Автор:

10 работи кои веројатно секој од нас некогаш ги има направено

Најчесто кога сме сами ни доаѓа да се глупираме на чудни начини. Но, тоа е сосема човечки.
Датум: 15 апр 2014
, Автор: