бургери | Кафе пауза

Бургери со тиквички и пилешко

Лесен и вкусен рецепт совршен за ручек или вечера.

Рецепт за бургери со моркови и грав

Многу вкусни, свежи и лесни за подготовка. Овие бургери можете да ги јадете за ручек или вечера.

Вегански бургери од наут и тиква

Одличен рецепт за време на есенските и зимските месеци!

7 вкусни бургери инспирирани од новогодишните и божиќните празници

Станува збор за одлично видео кое целосно ќе го промени вашиот поглед кон познатите бургери.

Одлично решение за транспорт на брза храна

Во денешно време многумина се определуваат да купуваат храна од ресторани за носење, бидејќи навиките за јадење им се имаат променето поради набиениот распоред во денот и брзиот начин на функционирање.