Бредли Купер | Кафе пауза

15 факти за Бредли Купер: Сигурно не сте го знаеле ова за најголемиот холивудски заводник

Пред неколку денови го прослави својот 46-ти роденден, а ова сигурно не го знаевте за Бредли Купер.

Филм: Снајперист (American Sniper)

Кога патриотизмот го оправдува злото…

Филм: Мамурлак 3 (Hangover III)

Трет дел за заокружување на серијалот

Филм: Местото зад боровата шума (The Place Beyond the Pines)

Еден настан и последиците кои ги чувствуваат повеќе генерации

Филм: Прирачник за оптимисти (Silver Linings Playbook)

Внимавајте на знаците кои ви ги дава животот...