За совршени локни без многу труд: Нова техника за виткање на косата со преса

Оживејте ја и дајте ѝ волумен на досадната и права коса со новата „S“ техника за виткање!

Едноставен трик за прекрасна брановидна коса

Само неколку минути ве делат од совршената фризура...

Направете сами: спреј за брановидна коса за на плажа

Бидејќи на плажа го немате луксузот „четка и фен“, најдобро е да одржувате природна брановидна текстура на вашата коса. Ви го препорачуваме најдобриот рецепт за тоа.
Датум: 24 јун 2013
, Автор: