Вози Citroen C3 со новата наградна игра на Браво кафе Премиум!

Со новата наградна игра на Браво Кафе Премиум можете да добиете еден од четирите Citroen C3 автомобили, телевизор, машина за перење, велосипед, фрижидер, парични награди од по 15.000 денари и уште многу други вредни награди!
Датум: 20 јан 2020
, Автор:

Кафе послужено во корнет што ќе ве расони и подготви за новата работна недела

Благодарение на „Coffee Cone“, кафуле во Токио, омилениот додаток за сладоледи на сите луѓе ширум светот добива нова улога на шолја за кафе што може да се јаде.

Полнети крофни со фил од кафе

Кој може да одолее на вкусот и мирисот на домашните полнети крофни? Меки, вкусни и неодоливи, овие печени крофни ќе му станат омилен десерт на секој љубител на слатките задоволства.
Датум: 06 мај 2016
, Автор: