блузи | Кафе пауза

Водечки хит за сезоната есен/зима: Блуза со голема панделка!

Лесни, разлетани, женствени и романтични, блузите со панделка околу вратот зрачат со неверојатен шарм. Еве како можете да ги комбинирате!

За девојките со стил: Модели на блузи кои ќе ги обожавате оваа сезона

Ова е листата од најдобрите модели на блузи кои со задоволство ќе ги носите оваа пролет.

Дневни парчиња кои се идеални за девојките со мали гради

Додадете ги овие парчиња во вашиот плакар!

8 модни совети за девојките со бујно деколте

Големите гради се привилегија која не секој ја има, но често може да претставуваат и проблем при изборот на облека. Ова се најдобрите совети за дамите со бујно деколте.

Пробајте го новиот смел тренд: Проѕирни блузи

Во колекциите на светски познатите дизајнери се појави еден нов тренд, кој е совршен за дами кои сакаат да експериментираат и да привлекуваат погледи, но и за оние кои трагаат по женствен изглед.
Датум: 28 јан 2013
, Автор: