Бентли | Кафе пауза

На продажба најстарото „Бентли“ во светот

Доколку сте вистински вљубеник во автомобилски олдтајмери или пак можеби сте колекционер на класични убавици, тогаш ова ќе биде навистина радосна вест за вас...

Дневна соба од автомобилски делови

Најновата колекција на дизајнерите од студиото за дизајн LA во Полска се базира на браници, отвори за гориво, светла и кожа од Бентли и Ферари од 60-тите години кои се искористени за да се создаде неверојатно уникатен мебел.
Датум: 03 фев 2011
, Автор: